Dr Andrzej Mroczek jest specjalistą chorób wewnętrznych posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej w kraju i zagranicą. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń internistycznych, w szczególności chorób układów krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego oraz chorób układu ruchu.

Dr Andrzej Mroczek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów kontynuował edukację i zdobywał doświadczenie wUSA gdziem.in nostryfikował dyplom lekarza uzyskując certyfikat ECFMG (Educational Commission for Foreign Medical Graduates).

W latach 2007-2012 odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych w specjalistycznych klinikach i na oddziałach chorób wewnętrznych m. in. w: Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie, SPZOZ w Makowie Mazowieckim,CSK MSWiA w Warszawie, Szpitalu Powiatowym w Wołominie.

Pracował i szkolił się również w niepublicznych szpitalach w Wielkiej Brytanii. Jest zarejestrowany w GMC (General MedicalCouncil). Utrzymuje współpracę z kolegami z Wielkiej Brytanii zajmując się pracą kliniczną i kontrolą jakości pracy lekarzy.

Obecnie jest związany z Instytutem Reumatologii w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie reumatologii

Jest propagatorem zdrowego trybu życia, jego pasją są podróże i sport.

Aby umówić wizytę z doktorem Andrzejem Mroczkiem prosimy skontaktować się z rejestracją, telefon:

22 225 01 10